En İyi Mobil Oyunlar

Mobil oyun dünyası her geçen gün beklentileri karşılamaktadır. Özellikle son dönemde mobil için uyarlanan Call of Duty oyunu sayesinde kullanıcılar mobil oyun dünyasında keyifli bir şekilde vakit geçirmektedir. Günümüzde özellikle bilgisayarların ve konsolların yanı sıra mobil cihazlar üzerinden oyun oynayabilmek mümkündür. Bazı oyunlar çapraz platform desteği vererek kullanıcılara platform ayrımı yapmadan oyunlara girmesini sağlamaktadır.

En İyi Mobil Oyunlar
En İyi Mobil Oyunlar

FIFA Futbol

Mağazada oyunun puanı 4.0 olarak belirlenen bu oyun efsaneler arasında yer alır. FIFA serisinin mobil versiyonunu ilgili marketler üzerinden indirip oynamak mümkün. FIFA Futbol oyununda kendi kadronuzu kurarak güzel mücadeleler eşliğinde oyun oynamanız mümkündür. FIFA Futbol oyunu gerek grafikleriyle gerekse kolay oynanışıyla en iyi mobil oyunlar arasında gösterilebilir.

PES 2020

Mağazada puanı 3.9 olarak güncellenen oyun, özellikle bilgisayar ve konsol versiyonlarında sıklıkla oynanan bir oyundu. Günümüzde PES 2020 oyununu mobil cihazlar üzerinden oynamak mümkün hale geldi .Rekabetçi yapısı ve grafikleriyle adından sıkça söz ettiren bu oyun, kullanıcılar tarafından sıklık oynanan ve tercih edilen oyunlar arasındadır. Bu nedenle en iyi mobil oyunlar arasında gösterilebilir.

Sky Force Reloaded

Mağazada puanı 4.4 olan bu oyun özellikle Shooter oyunlarını sevenler için ekstra olarak güzel bir anlam ifade eder. Bu oyunla birlikte uçağınız üzerinden hedefler vurularak hayatta kalınır. Oldukça zevkli olan bu oyun güzel grafikleriyle ön plana çıkmaktadır. Kullanıcıların keyifli bir an yaşaması nedeniyle en iyi mobil oyunlar arasında gösterilebilir.

Asphalt 9 Mobil cihazlar üzerinde özellikle araba yarışı oyunları kullanıcıları daha fazla heyecanlandırır. Mağazada puanı 4.5 olan bu oyun özellikle araba yarışı denince akla ilk gelen oyunlardan birisidir. Asphalt serisinin en iyi ve yeni oyunları arasında yer alan bu oyunda 50’den fazla araç kullanıcılara sunulur. Ayrıca oyunculara sunulan grafikler sayesinde araba yarışı keyfi iki katına çıkıyor. Oyunun geldiği konumda artık araba yarışları daha çekişmeli geçmektedir. Gerek yolları, haritaları ve arabaların çeşitleriyle oyuncular oyun içerisinde adeta kendinden geçmektedir. Bu nedenle en iyi mobil oyunlar arasında gösterilebilir.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir